התקנת סורגים היא נושא בטיחותי ועיצובי. לצורך ההתקנה רצוי לבחור באיש מקצוע בעל ניסיון לקבלת תוצאה איכותית, תוך שימוש בכלי עבודה מקצועיים בשילוב ציוד בטיחותי.

חשיבות הסורגים בבית שלנו

בבית הפרטי שלנו אנו עושים הכל על מנת להרגיש בו בטוחים. לשמחתנו, כיום קיימים עשרות פתרונות אבטחה ומיגון אשר תכליתם להגן עלינו במרחב הפרטי שלנו. אחת הדרכים השכיחות, הבטוחות והיעילות שהפכו לאביזר קבוע בבתים פרטיים וגם בבנייני קומות הם הסורגים. לסורגים המותקנים על החלונות בבית שלנו ישנו תפקיד חיוני וחשוב אשר מבטח אותנו בשטח הבית שלנו.

ראשית, הסורגים מונעים פריצות של גנבים אל שטח הבית שלנו והימצאותם מוכיחה עצמה כיעילה מפעם לפעם וכזו המרתיעה את הפורצים. מעבר לכך, מדובר על אמצעי הגנה יעיל וחיוני כאשר מדובר בילדים שלנו. המון פעמים סקרנות מביאה את הילדים שלנו לטפס אל מעבר החלון – דבר אשר יכול להסתיים באסון אך הודות לסורגים נמנעות תאונות כאלו על בסיס יומי.

איך נבחר מתקין

כאשר נרצה להתקין סורגים בבית שלנו נצטרך להעזר במתקין אשר יעשה את העבודה בשבילנו. מאחר ומדובר באביזר הנושא על דגלו את הבטיחות, חשוב שנבחר במתקין אחראי, מקצועי ובעל ניסיון אשר מתקין סורגים איכותיים וחזקים תוך התקנה בטיחותית ללא פשרות.

את המתקין האידיאלי נוכל למצוא ראשית באמצעות המלצות מקרובים אלינו אשר כבר התקינו ברחבי ביתם סורגים. ניקח בחשבון את ותק המתקין ואת הניסיון שלו בהתקנת סורגים במבנים שונים וכמובן שנוכל לקחת בחשבון גם את פונקציית המחיר – על מנת להבטיח לעצמנו עסקה משתלמת. כמובן שלכל זה תוכלו להוסיף גם את הפאן האסתטי ולבחור לעצמכם סורגים בעלי נראות מרשימה וכך ליצור חבילה הכוללת בטיחות ואסתטיקה.

התקנת סורגים בקומות גבוהות

איך מתקינים

המון פעמים אנחנו בוחרים לבצע מטלות מסוימות בעצמנו וכך לחסוך את העלויות שבהבאת איש מקצוע אל ביתנו. המון פעמים אנחנו באמת חוסכים כספים בעת שאנו מבצעים את עבודות הבית השונות בכוחות עצמנו, אך כאשר מדובר בבטיחות שלנו ושל ילדנו, כדאי לבחור באיש מקצוע בעל ניסיון שיבצע את העבודה עבורנו.

בבתים הפרטים התקנת הסורגים נחשבת קלה ופשוטה מאחר וקל לצאת אל מעבר לחלון ולהתקין אותם, אך בעת שמדובר בבניינים גבוהים הרי שמדובר על מלאכה קצת יותר מורכבת המצריכה כלי עבודה שונים ואמצעי בטיחות שבעלי מקצוע מוסמכים יודעים לנקוט. את הסורגים מקבעים מסביב לחלון ולכן ישנו צורך לעמוד מולו ולקבע את הסורגים. בעת שנרצה להתקין את הסורגים הרי שנצטרך להעזר בכלי עבודה מסוימים שלא יהיו ברשותנו אלא ברשות בעל המקצוע.

אחד הכלים בהם נעזר בעל המקצוע הוא סולם מתקפל אשר מאפשר לו נגישות לחלון וכך הוא יכול לבצע את התקנת הסורגים בביתכם. עמידה על סולם מצריכה שיווי משקל וניסיון רב בעמידה עליו ובתפעול שלו ולכן ישנה חשיבות אדירה למי מבצע את עבודת הסורגים בביתכם. חשוב שתיידעו את בעל המקצוע באיזו קומה אתם גרים על מנת שיוכל להערך מראש לציוד ספציפי לכל התקנה: סולם מתקפל, כלי עבודה שונים, פועלים נוספים וציוד בטיחותי.