ניסיונות פריצה רבים הקיימים בארץ בבתי עסק ובבתים פרטיים, מחייבים התקנת אמצעי מיגון יעילים כמו סורגים לחלונות. למידע ויתרונות סורגי א.י.ל, היכנסו למאמר.

חשיבות בהתקנת סורגים לחלונות

שיעור הפשיעה בארץ רק הולך וגובר לכן בעלי דירות ובתים פרטיים מתקינים אמצעי מיגון שונים כדי להקשות על הפורצים וכדי להגן על חיי הדיירים והרכוש. מאחר ויש ניסיונות פריצה רבים גם לבתי עסק, הרי אלה חייבים להתקין אמצעי מיגון יעילים כמו סורגים לחלונות, תריסי גלילה חשמליים לחנות, שערים חשמליים וגדרות מסביב למתחם הפרטי וכיוצא בזה.

למעשה, סורגים לבית ולעסק נחשבים לאחד מאמצעי המיגון היעילים ביותר נגד גנבים, מאחר ואלה לא יסתכנו בניסור הסורגים בגלל הרעש הרב ומורכבות הנושא. התקנת סורגים לחלונות מבטיחה גם מניעת נפילות של ילדים, לכן מעבר לשיקולי מיגון הבית יש לכך הצדקה כדי לשמור על חיי הילדים. חשוב להדגיש כי ניתן לייצר סורגים במגוון גדלים וצורות, ובשלל עיצובים וגוונים לפי בחירה.

 

סורגים לבית ולעסק בשלל עיצובים

כאמור, סורגים לבית ולעסק נועדו בעיקר כדי למנוע כניסת פורצים וזרים לא רצויים למתחם הפרטי, וכדי להגן על רכוש וחיי אדם. עם זאת, יש לסורגים לחלונות גם תרומה לעיצוב המבנה, כיום אין צורך להסתפק בסורגים ישרים פשוטים, אלא ניתן לבחור בעיצוב מקורי וייחודי, בהתאמה לחזית המבנה. כך לדוגמה, ניתן לייצר ולהתקין סורגי בטן מעוצבים המאפשרים להניח אדניות עם פרחים, סורגים ישרים עם פיתוחים ועיטורים מיוחדים, סורגי חבית מרשימים ביופיים, סורג אנגלי בעיצוב ייחודי ועוד

 

עמידות גבוהה

סורגים לחלונות מיוצרים לרוב מפלדת אל חלד כדי להבטיח את עמידותם בפני פגעי מזג האוויר, וכדי להימנע מחלודה. חשוב לפנות לחברה מקצועית המתמחה בייצור סורגים על מנת לקבל ייעוץ ולבחור בסורג המתאים ביותר לחלון כדי להגן על הדיירים והרכוש, תוך התאמה מושלמת לחזית הבית ולסביבת המגורים. כדאי לדעת כי ניתן לצבוע סורגים לחלונות בשלל גוונים לפי בחירה, לאחר השלמת ייצור הסורגים נהוג למרוח עליהם שכבת יסוד נגד חלודה וניתן לצבוע אותם בתנור.

עם זאת, במקרים מסוימים הלקוח יעדיף סורג בגוון טבעי של המתכת אך יחפש עיצוב מקורי וייחודי. החברה יכולה להציג בפניו שלל עיצובים חדשניים או לייצר את הפריט בהתאם לעיצוב של מעצב הפנים או האדריכל על פי מידות מדויקות וברמת גימור גבוהה.

 

הגנה יעילה נגד פריצות

את הסורגים לחלון ניתן לשלב עם תריס גלילה חשמלי, פתרון מומלץ לבעלי דירות, בתים פרטיים ובעיקר בעלי חנויות. תריס גלילה לחנות בשילוב סורגים קבועים או נפתחים על החלונות, מבטיח מיגון מיטבי מפני פריצות לעסק, גניבות וסכנות אחרות. לעתים, חברת הביטוח מחייבת את בעל הנכס להתקין אמצעי מיגון, בעיקר במיקומים המועדים לפריצות, ובמציאות הביטחונית של היום, הרי יש לכך צידוק גם כדי להגן על חיי אדם, מעבר להגנה על הרכוש והציוד בבית או בעסק.

לסיכום, כדי להגן על הבית או העסק, וכדי להבטיח מיגון יעיל ואפקטיבי נגד פריצות, כדאי לשלב בין סורגים לחלונות ותריס גלילה חשמלי לסגירת מפתחים גדולים, חשוב לפנות לחברה מקצועית ומובילה כדי לקבל פתרונות מתקדמים וליהנות מהתקנה מעולה ומעיצוב מרשים.

סורג ישר לחלון מבית א.י.ל