בבתים רבים ברחבי הארץ כבר גילו את חיפויי העץ, אשר מעטרים בתים רבים ברחבי העולם. חיפוי קירות בעץ הוא התשובה החמימה יותר לחיפוי קירות באבן. שני החומרים נותנים מראה יוקרתי לבית, אך חיפוי בעץ נותן בנוסף למראה היוקרתי גם מראה חמים וביתי.

חיפוי קירות בעץ – תוצאה מדהימה ביופייה

חיפוי קירות בעץ

אתם נכנסים הביתה, אבל לא באמת מרגישים בבית. משהו חסר... אתם מנסים להוסיף תמונה. ועוד אחת. אבל זה עדיין לא מספק לכם את תחושת החמימות, לה אתם מצפים כשאתם נכנסים הביתה.

קחו דוגמה

בבתים רבים ברחבי הארץ כבר גילו את חיפויי העץ, אשר מעטרים בתים רבים ברחבי העולם. חיפוי קירות בעץ הוא התשובה החמימה יותר לחיפוי קירות באבן. שני החומרים נותנים מראה יוקרתי לבית, אך חיפוי בעץ נותן בנוסף למראה היוקרתי גם מראה חמים וביתי. מראה של בית, שנעים להכנס לתוכו ולארח בו.

עץ ואבן – שמיים וארץ

ההבדלים בין חיפוי קירות בעץ לבין חיפוי קירות באבן אינם מסתכמים רק בתחושה שהם נותנים, אלא גם מבחינת העבודה: העץ, בשל היותו חומר קל יותר לעבודה, מאפשר עבודת חיפוי קלה יותר וגורם לפחות לכלוך ובלגן בבית במהלך העבודה.

עיצוב משתנה

בדרך כלל, חדר בנוי מארבעה קירות. אך אין זה אומר, שצריך לחפות את כל הקירות! באפשרותכם לבחור קיר אחד בחדר לחיפוי בעץ וכך לשנות את האווירה בכל החדר. בשונה מקישוטים כגון תמונות או הדפסים לקירות, חיפוי עץ הינו אובייקטיבי ומתאים לכל דבר שנמצא בסביבה מבחינת הריהוט וצבעי קיר, בהם תרצו לצבוע את הקירות הסמוכים.

בשנות השמונים של המאה שעברה היה נהוג לחפות קירות בעץ אורן בלבד. כיום ניתן לבחור מתוך מגוון גדול של סוגי עצים כאשר כל אחד נותן את התכונות הייחודיות שלו כגון צבע, גוון וטקסטורה.

למי זה מתאים?

חיפוי קירות בעץ מתאים לכל מי שמעוניין לעצב מחדש את הבית או בעת כניסה לבית חדש. כמו כן, החיפוי מתאים גם למי שמעוניין לעשות שינוי קטן, שישנה את כל האווירה בבית וייתן תחושה אחרת כשאתם נמצאים בבית ומארחים בו.

אם עד עכשיו עסקנו רק בחיפוי קירות פנים, אסור לשכוח את האפשרות לחפות גם קירות חיצוניים! אם בבעלותכם בית פרטי, האפשרות של חיפוי הקירות החיצוניים יכולה לשנות את הבית שלכם ולהבדיל אותו לחלוטין משאר הבתים הסמוכים אליכם.

העלויות

היות שמדובר במוצר המורכב מחומרי גלם ומשירות, טווח המחירים הוא רחב מאוד. מבחינת השירות, מומלץ לא לבצע את החיפוי לבד. מבחינת חומרי הגלם, בחירת חומרי הגלם והכמויות בהן תרצו להשתמש ישנו עד מאוד את עלות החיפוי. כמובן, אם תבחרו לחפות קיר פנימי אחד, העלות תהיה נמוכה באופן משמעותי מחיפוי חיצוני של כל הבית.

לקטלוג מעקות פנים לבית לחץ