שיפוץ דירה מתחיל בשלב ההשראה. השלב שבו פותחים את הראש ומחליטים מה רוצים לעשות בשיפוץ. לעיתים זה מעט מאתגר לדעת מאיפה להתחיל ומה בדיוק אנחנו רוצים משיפוץ הבית. לכן, לפני הכל, כדאי להשקיע זמן ולשאוב קצת השראה לשיפוץ שלכם.

חולמים לשדרג את הבית? רוצים לשפץ ולא יודעים מהיכן להתחיל? המשיכו לקרוא

שיפוץ דירה מתחיל בשלב ההשראה. השלב שבו פותחים את הראש ומחליטים מה רוצים לעשות בשיפוץ. לעיתים זה מעט מאתגר לדעת מאיפה להתחיל ומה בדיוק אנחנו רוצים משיפוץ הבית. לכן, לפני הכל, כדאי להשקיע זמן ולשאוב קצת השראה לשיפוץ שלכם.

ראשית, השלב הראשון בכל שיפוץ או שידרוג הבית, הינו הגדרה מדויקת של הצרכים. קיימות סיבות רבות בגללן נחליט לשפץ, לתקן, לשדרג. למשל, תשתיות ישנות, שינוי במבנה המשפחה, שיפוץ של דירה שנקנתה, הרחבה של חלל מסוים, ועוד.

במידה ואכן רכשתם דירה חדשה מהקבלן, שינויי דיירים הינו תהליך בו כרוכשי הדירה תוכלו לבצע שינויים ושידרוגים בדירה שרכשתם, כאשר השלב הראשוני הינו תיאום אדרכלי, והשלב השני הינו תיאום ציפיות, כאשר מתבצעת בדיקה כי כל שינוי או שיפוץ אכן יכול להיות בר ביצוע. כלומר, לבצע התאמה בין השינוי המבוקש לבין המערכות הקיימות בבית.

ישנם שינויים אותם ניתן לבצע רק לאחר קבלת המפתח לבית - לדוגמא, התקנת פרקט, הזזת קירות, פרגולה, החלפה של כלים סניטריים, הנמכות גבס, שדרוג ושינויי בריצוף ובחיפויי קירות, שינויים בחשמל ובמיזוג, וכדומה.

ניתן לראות התגברות של עיצוב ושילוב מתכת בעיצום פנים הבית. מוצרי פרזול למטבח, לחצר, ולסלון, נמצאים בבתים רבים בישראל. פרזול למעשה הינה עבודת מתכת אשר מעוצבת באמצעות נפחות. מוצרי הפרזול יכולים להיות שערים, גדרות, מעקים, אדניות, ספסלים מעוצבים, ועוד. מדובר בחלק בלתי נפרד מעיצוב הבית, אשר יכול לשדרג את החלל שלכם.

יש לכם גינה או מרפסת? תוכלו להעניק להם מראה חמים יותר. הפרגולות הפכו לשידרוג פופלרי בבתים רבים בישראל. הפרגולה מעניקה לכל חצר, או מרפסת, מראה טבעי, חמים, וביתי. באמצעותה, ניתן לשבת במרפסת או בגינה לאורך כל עונות השנה. משפחות רבות אוהבות לשבת בחצר, ולהתרווח בשלווה, באמצעות סכך הפרגולה, תוכלו לעשות זאת בכל תנאי מזג האוויר.

 

מעקות הם לא רק על מנת לספק ביטחון בעליית מדרגות!

יותר ויותר בתים כיום משתמשים במעקות כעיצוב, כשדרוג לבית. כיום, מעקות קיימים במגוון רחב של סגננות וחומרים. כאשר מתכת פופלרי במיוחד בעקבות רמת הבטיחות הגבוהה. אנו מתמחים בנפחות, וייצור של מעקות ברזל, שערים, ועוד, אשר ישדרגו את מראה הבית שלכם.

ולבסוף כמובן, דלת כניסה. לבית מעוצב ומשודרג מגיע גם כניסה מעוצבת ויפה. לדלת הכניסה לחלל הפרטי שלכם, חשיבות רבה. היא הפנים של הבית. כמובן שחשוב לוודא שהדלת שבחרתם נושאת תו תקן. גם בתחום הדלתות ישנם הרבה מאוד חומרים בשימוש ואפשרויות שונות ומגוונות. הבחירות העיקריות יהיו סביב סוגי הציפוי והמילוי של הדלת, שיקבעו את איכותה. והחלק הכייפי באמת, הינו הבחירה האישית שלכם. תוכלו לבחור את העיצוב של דלת הכניסה שלכם, זו שתעניק לכניסה לביתכם את המראה המתבקש.