מלבד היתרון באבטחה שמתקבלת על ידי התקנת גדר, היא שומרת גם על בטיחות הנמצאים במקום. איך התקנת גדר משמשת גם לצרכי בטיחות? כל המידע בכתבה המלאה

התקנת גדר לצורכי אבטחה

הצורך באבטחה והגנה על מה שחשוב לנו דורש מאתנו למצוא פתרונות אבטחה מתאימים. לא לכל מקום תתאים אותה צורת אבטחה, אך מה שבטוח הוא, שלא נוכל להתעלם ולהימנע מסידור אבטחה ראוי. דאגה לסידורי אבטחה חשובה לא רק בעסקים, במפעלים ובחנויות, אלא גם בבית הפרטי שלנו, כי לא רק שלרובנו יש חפצי ערך רבים בבית, מדובר גם בהגנה הפיזית שלנו מפני אותם אלה המבקשים לגנוב ולבזוז ועלולים לפגע בנו דרך כך. בנוסף, במדינת ישראל יש גם סכנה של מפגעים ולכן, חשוב לדאוג לכל אמצעי הזהירות שיש ביכולתנו לנקוט בהם, על מנת להבטיח את שלומנו ואת שלום בני ביתנו.

יתרונות התקנת גדר

אין ספק שקיימים מגוון יתרונות להתקנת גדר למטרת אבטחה. לגדר יש כמה יתרונות – קודם כל באופן פיזי היא מונעת את שדה הראייה לזה העומד מבחוץ. דבר שני, היא מאפשרת שילוב של חיישני תנועה, שיתריעו מיד על כל אדם לא מורשה שעבר את קו הגדר. דבר שלישי, היא מייצרת תחושת ביטחון, שחשובה לשלוותם של אנשי הבית ובמיוחד לילדים. דבר רביעי, היא גם יכולה לתרום לעיצוב הבית.

גם אבטחה וגם בטיחות

מלבד היתרון באבטחה שמתקבלת על ידי התקנת גדר, היא שומרת גם על בטיחות הנמצאים במקום. איך התקנת גדר משמשת גם לצרכי בטיחות? למשל אם אתם בעלי בית פרטי עם ילדים קטנים ובעלי חיים, גדר עם מערכת אבטחה לבית תמנע את יציאתם הבלתי מפוקחת של היקרים לנו מכל לרחוב ולכביש הסמוך – שם סכנות רבות אורבות, הן לילדנו והן לבעלי החיים.

בנוסף, בעזרת התקנת גדר תוכלו ליהנות מפרטיות בעזרת הקמת חיץ ביניכם לבין הסביבה שבחוץ. אף אחד לא רוצה לשבת בחצר הבית הפרטית שלו ולגלות עוברי אורח שמתבוננים בו ובבני משפחתו – הרי כל הרעיון של בית פרטי זו הפרטיות שמתלווה לו – והתקנת גדר גבוהה מספיק, תספק לכם בדיוק את התחושה ואת השקט הפרטי שאתם מבקשים בביתכם.

אז דיברנו על היתרונות שגלומים בהתקנת גדר לצרכי אבטחה, בטיחות ופרטיות, אך לא דיברנו מספיק על היתרון העצום שמקבלים בעת התקנת גדר שהוא עיצוב מחדש. לאחר התקנת גדר הבית לא יראה אותו דבר, אלא יקבל סגנון ואווירה משל עצמו. כמובן שבעת בחירת הגדר עליכם לחשוב מהו החומר והסגנון העיצובי שמתאים לטעמכם ולעיצוב הבית הקיים.

אמצעים אחרים לאבטחה

מלבד התקנת גדר ניתן להשתמש באמצעי מיגון נוספים לצרכי אבטחה. התקנה של סורגים בחלונות ודלתות הבית יכולים אף הם לשמש כאבטחה מצוינת ומעוצבת. מעקה ושערים משמשים גם הם כחומה טובה וחוצצת בין הבית לבין העולם שבחוץ.

ישנם גם אמצעי מיגון ואבטחה טכנולוגיים משוכללים, שאותם אפשר להתקין בבית ובחצר, כמו: התקנה של מצלמות אבטחה בחזית הקדמית ומאחורי הבית. אינטרקום וסיסמא אף הם יכולים למנוע כניסה של זרים למרחב הפרטי שלכם.