חברת א.י.ל נפחות מתמחה ביצור, בעיצוב והתקנה של מגוון אביזרים לבית: גדרות, מעקות, שערים, סורגים, דלתות, גדרות ואף פרגולות ופרזולים. למידע נוסף אודותינו היכנסו.

הייחודיות שלנו - א.י.ל נפחות

חברת א.י.ל נפחות מתמחה ביצור, בעיצוב והתקנה של מגוון אביזרים לבית: גדרות, מעקות, שערים, סורגים, דלתות, גדרות ואף פרגולות ופרזולים. אומנם איננו החברה היחידה המציעה אביזרי נפחות לבית, אך אנו מאמינים שבאמתחתנו מספר יתרונות משמעותיים על פני המתחרות בענף. יתרונות אלו הם אלו שסייעו לנו למצב את עצמנו כאחת מחברות הנפחות המובילות בישראל, עם מאות לקוחות מרוצים לאורך השנים.

בטיחות בראש

התקנת מעקות וסורגים אינה רק עניין אסתטי אלא היא עניין בטיחותי מהמעלה הראשונה. כך למשל, מעקה שלא עוגן (חובר) כראוי בגרם המדרגות עשוי להסתיים באסון. באותו אופן, סורגים שבנויים מחומרים זולים או כאלה שחוברו בחובבנות לקיר, עלולים להגדיל את הסיכויים לפריצה לבית או במקרים חמורים יותר, לגרום פציעה של ראש הילד מסורג העשוי מחומרים בלתי מתאימים.

הסטנדרטים של חברת א.י.ל נפחות נחשבים למחמירים בענף והמתקינים נבחרו בקפידה כדי להבטיח מקצועיות ללא פשרות.

מעקות לבית מבית א.י.ל

תפור למידותיכם

בחברת א.י.ל נפחות אנו מבינים שכל לקוח הוא עולם ומלואו ולכל לקוח צרכים ייחודיים משלו. אחד היתרונות המרכזיים של חברת א.י.ל נפחות היא המגוון העצום של פריטי נפחות מהם ניתן לבחור. אם אתם מתעניינים בהתקנת מעקה לבית, תוכלו לבחור מבין שלל מעקות: מעקות נפחות, מאחזי יד, מעקות בשילוב זכוכית וכן מעקות חוץ ופנים.

לחילופין, אם חשקה נפשכם בסורג חדש, א.י.ל נפחות תשמח להציע לכם היצע סורגים רחב, הכולל: סורגי בטן, סורגי חבית, סורגים ישרים, דלתות סורג וכן סורגים אנגליים. עבור כל אחד ממוצרינו, תוכלו לבחור את הציפוי, המילוי, הסוג והגודל המתאים עבורכם. נשמח לעמוד לרשותכם, ולספק לכם את המידע המקיף ביותר עבור כל אחד ממוצרינו, כדי שתוכלו בסופו של דבר להתאימו לצרכיכם.

מגוון סגנונות סורגים לבית

בגלל הניסיון העשיר

דלת, פרגולה, מדרגות או שער לבית אינם קניה שנהוג לבצע באופן תדיר. קניה חד פעמית וחשובה זו תלווה אותנו מדי יום, ותקבע את הטון האסתטי בבית. מסיבה זו יש לבחור בחברה שמאחוריה אינספור פרויקטים מוצלחים שביצעה לאורך השנים. לחברת א.י.ל נפחות ניסיון של למעלה מ-25 שנים בתחום הנפחות, הממקם אותה כאחת המובילות בענף. ניסיון עשיר זה מבטיח לכם ראש שקט ללא דאגות. כשאתם בוחרים בחברת א.י.ל נפחות אתם יכולים להיות בטוחים שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר, כשלרשותם של אנשי הצוות עומדים חומרים איכותיים ועמידים.