לדלת כניסה יש תפקיד כפול: העיקרי הוא היותה מרכיב בסיסי ומרכזי ביצירת ביטחון ובהקניית תחושה של ביטחון. זו הסיבה שרבים בוחרים בדלתות פלדה כבדות, עם מנגנוני נעילה כפולים ומורכבים. התפקיד השני הוא – דקורטיבי, עיצובי.

דלתות כניסה - לא רק רושם ראשוני

דלתות כניסה הן בעצם חלון הראווה של הבית. יש מי שקובעים את הרושם הראשוני שלהם על דייריו על פי הסוג והחזות של דלת הכניסה. הדלתות עשוית ליצור רושם של אסתטיות, יוקרה, חוזק, ביטחון, הגנה, עיצוב ועוד מאפיינים אשר על אף אטימותה של הדלת הם שקופים...

לדלת כניסה יש תפקיד כפול: העיקרי הוא היותה מרכיב בסיסי ומרכזי ביצירת ביטחון ובהקניית תחושה של ביטחון. זו הסיבה שרבים בוחרים בדלתות פלדה כבדות, עם מנגנוני נעילה כפולים ומורכבים. התפקיד השני הוא – דקורטיבי, עיצובי. זו הסיבה שרבים משקיעים לא מעט כסף- בלשון המעטה – בייפוי הדלת ובהידורה, תוך כדי שילוב אלמנטים דקורטיביים הן באמצעות חומרים שונים והן באמצעות פרזולים ועיצובים מסוגננים.

יצרניות שונות מציעות קולקציית דלתות מרהיבה, תוך הצגת המפרט הטכני שלהן, תמונותיהן ומחיריהן.

בשל החשיבות העליונה של הדלתות כאלמנט שאמור להשרות ביטחון על דיירי הבית- יש רבים שאינם מתפשרים על דלתות כניסה שנתפסות על ידיהם כפחות מאשר הטובות ביותר, ככאלה שמעניקות הגנה מרבית.

 

שוק הדלתות מתקדם במהירות

בדלתות רבות מוטמעות טכנולוגיות חדשניות המשפרות את רמת החוזק והעמידות שלהן באופן דרמטי לעומת דלתות מתקופות קודמות. היצע מגוון של דלתות כניסה מאפשר ללקוחות לבחור בין מבחר עשיר של אופציות, לרבות דלתות עם חלונות מזכוכית חלבית הכוללת סורגים פנימיים ומסגרת מפרופיל שטוח, ליבות פלדה בגמר צבע, דלתות בעיצובים כפריים, עירוניים, אתניים ועוד. מחירי הדלתות תלויים בדגם הדלת, בגודל פתח, בסוב החומר וברמת המיגון.

הלקוח יכול לבחור את סוג הגימור, האם לכלול בדלת חלון, האם לבחור דלת עם חיפוי פורניר או עץ, פורמייקה, וינוריט ועוד. האפשרות להתאים לכל לקוח דלת על פי צרכים והעדפות פותחת את השוק לטובת הלקוחות ולרווחתם.

אין למי מהם שיכולים ורוצים להשקיע בדלת איכותית, יוקרתית ומהודרת גם יחד שום סיבה להתפשר על דלת שמצויה אפילו במדרגה אחת מתחת לזו שעליה ניצבות הדלתות הטובות ביותר.

טיפים:

  1. העדיפו דלתות שנצבעות בשיטה אלקטרו סטטית המאפשרת לצבע להיקלט בדלת הפלדה ולהיטמע בה.
  2. העדיפו  דלתות של יצרניות שעוברות בקרת איכות קפדנית ביותר בכל שלב בתהליך הייצור ולא יוצאות מהמפעל לפני אישורו של הסמכות המקצועית העליונה בו.
  3. מומלץ להידרש אל הדלת כאל אמצעי מיגון ראשון וחשוב במעלה.
  4. על מנת לבחור ולהתקין בביתכם את הדלת שתיתן מענה לצרכים, לחששות, לאיומים, לטעמים ולהעדפות, לחוש האסתטי ולפרמטרים הנוספים שעל פיהם אנשים בוחרים מוצרים מרכזיים וחיוניים לביתם מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע. הדלת היא קו ההגנה הגלוי הראשון של ביתכם וטבעי שתרצו שהיא תתאפיין ותצטיין בכל מה שמחזק ומעצים את היותה דלת ביטחון.
  5. בבחירת דלת חשוב להבחין בין המרכיבים המהווים את ליבת היותה דלת שמספקת ביטחון לבין מרכיבים שתכליתם וייעודם להעצים את האפקט החזותי והעיצובי שלה.