אתם גרים בבית פרטי ולכם חצר גדולה? על מנת להשלים את חוויית השהייה שלכם תחת כיפת השמיים, מומלץ להתקין פרגולות אשר נמצאו כיעילות בחודשי הקיץ והחורף כאחד.

 

גם בקיץ וגם בחורף – פרגולה בחצר הבית

אתם גרים בבית פרטי ולכם חצר גדולה? על מנת להשלים את חוויית השהייה שלכם תחת כיפת השמיים, מומלץ להתקין פרגולות אשר נמצאו כיעילות בחודשי הקיץ והחורף כאחד.

למה צריך פרגולה?

קירוי פרגולה באמצעות סנטף

בבתים פרטיים רבים ישנה חצר או גינה גדולה. לא מפתיע כי רבים מדיירי הבית סימנו את הגינה הביתית כמקום החביב עליהם ביותר. הגינה הינה חלק בלתי נפרד מהבית, ועל כן מושקעת בעיצוב וריהוט הגינה מחשבה רבה. כיום קיימים פתרונות רבים על מנת לשדרג את חוויית השהייה בגינה ובחצרות, כך שכל שנשאר לעשות הוא להנות מהשפע הקיים ולהביא אותו גם לגינה הפרטית שלכם.

הפרגולה ידועה לרבים בשמה העברי "מצללה". כיום גם המבנים הציבוריים וגם המבנים הפרטיים אשר מתהדרים במרפסת גדולה, דואגים לבנייה של פרגולה. מטרת העל של הפרגולה היא להעניק פתרונות הצללה, אשר בנויה רק מעמודים – כלומר, מבנה ל

לא קירות. בימי הקיץ החמים נדמה שמדובר על פתרון הכרחי. מבלי בניית פרגולה – יהיה קשה להנות מהתועלות הרבות שבמרפסת או גינה בבית הפרטי.

אילו חומרים נגישים לבניית הפרגולה?

הודות למגוון החומרים הרחב ממנו אפשר להרכיב את הפרגולה, אפשר להפוך אותה בקלות לפריט עיצובי המכתיב טון שיקי בבית שלכם. עד לא מזמן היה נהוג להתייחס לפתרונות מסוג זה רק כאובייקטים פונקציונאליים, אך הודות לשפע הקיים הזמין לכל הדורשים בכך – ניתן להפוך את הפרגולה לאביזר של ממש הפועם בקצב אחד עם הריהוט והקו העיצובי בביתכם.

את הפרגולה שלכם תוכלו לבנות מעץ או מאלומיניום – הכל על פי שיקולכם ובחירתכם. הפרגולה מעץ מעניקה מראה טבעי ועיצובי יותר, בעוד שפרגולת האלומיניום מצטיירת בפני רבים כפחות אסתטית ובעלת מראה מתועש יותר. מאחר ומדובר בעניין של טעם, הרי שאתם חופשיים לבחור את הפרגולה החביבה עליכם שתעניק לכם פתרונות הצללה ונראות מנצחת.

לא מתפשרים על איכות והשלמת החוויה

כבר הרכבתם פרגולה בבית? עוד לא סיימתם. תכלית הפרגולה היא בעיקר לסנן את קרני השמש ולהעניק לכם פתרון הצללה בחודשי הקיץ. תשמחו לגלות שמעבר לתפקיד הרשמי של הפרגולה כמעניקת צל אידיאלית, הרי שניתן להפוך את הפרגולה גם לאביזר החיוני לחודשי החורף. את כל זאת תוכלו לבצע באמצעות סנטף לפרגולה. עם התקנת הסנטף, אתם מעניקים לפרגולה שלכם תפקיד נוסף והוא הגנה מפני מי הגשם.

על מה בדיוק מדובר?

סנטף קירוי לפרגולה הוא למעשה לוח גלי אשר מקופלים בתוכו יתרונות רבים. ראשית, הוא עמיד לכל תנאי מזג האוויר – החמים והקרים גם יחד, לאור ישנה יכולת לעבור דרכו והוא מגן מפני קרינת UV. עם התקנת הסנטף, תוכלו להנות גם בחודשי החורף מהגינה או המרפסת שלכם, שכן מי הגשם יסתננו ולא תהיו חשופים להם. את הסנטף כבר יצא לכם לראות לבטח בפרגולות שונות, אצטדיונים, מבני ציבור שונים ובריכות שחייה. כעת – גם לכם יש הזדמנות להנות מהתועלות הרבות שבהתקנתו. 

למוצרי נפחות נוספים לחץ כאן