סורגים לחדר שינה יכולים להיות בחירה שתיתן לכם לישון בשקט בתחושה שאתם מוגנים ובטוחים. זה הזמן להבין כיצד בוחרים סורגים לחדרי שינה ומדוע הם עד כדי כך חשובים.

בחירת סורגים לחדרי שינה לשינה שקטה

סורגים לחדר שינה יכולים להיות בחירה שתיתן לכם לישון בשקט. היא תיתן לכם לישון בשקט כי הילדים שלכם יהיו מוגנים, כי הפורצים לא יוכלו להיכנס וכי התהליך הזה מסתכם בהתקנה חד פעמית ללא כל תחזוקה. זה הזמן להבין כיצד בוחרים סורגים לחדרי שינה ומדוע הם עד כדי כך חשובים.

סורגים לחדר שינה לבתי קרקע

סורגים לחדר שינה יכולים להתאים למגוון רחב של בתים אך כמובן שבראש ובראשונה הם צריכים להיות בבתי קרקע. כל אחד יכול להתקין סורגים בחדר השינה כמו בכל מקום אחר בבית כיוון שמדובר בפתרון פשוט לסכנות רבות, הראשונה שבהם היא סכנת הפריצות. נכון שאם אתם גרים בגורד שחקים בקומה גבוהה אז כנראה שפורצים לא ייכנסו דרך החלון שלכם אך אם אתם גרים בבתי קרקע הסכנה הזו יכולה להיות ממשית. לכן אתם חייבים להתקין סורגים על החלונות בחדר השינה שלכם כדי שתוכלו לישון בצורה בטוחה בלי שאתם צריכים לחשוב מה קורה כשאתם לא בבית.

למען הבטיחות של הילדים שלכם

כשיש ילדים קטנים בבית יש צורך להישמר הרבה יותר. אם יש לכם ילדים קטנים אתם בוודאי כבר יודעים עד כמה זה יכול להיות מלחיץ לראות את הילדים הקטנים שלכם בקרבת החלון. כאשר יהיו לכם סורגים שמותקנים בחדר השינה אתם יכולים להיות הרבה יותר רגועים. אמנם עדיין זה לא יהיה נכון לתת לילד שלכם לשחק ליד החלון ליתר בטחון, מה גם שאתם צריכים לחנך אותו לא להתקרב לחלונות, אך הסיכון יהיה הרבה יותר נמוך עד אפסי. לכן חשוב להתקין את הסורגים בחלונות גם אם מדובר בקומה גבוהה, שבה הסיכוי לפריצות יהיה נמוך מאוד.

סורגים חזקים בראש ובראשונה

אחרי שהבנו מדוע חשוב שיהיו סורגים לחדרי שינה חשוב להבין אלו סורגים צריך לבחור. הבטיחות שהסורגים מספקים לכם היא לא דבר אוטומטי, כדי ליהנות מביטחון מלא מפני נפילות של ילדים ומפני פריצות יש צורך לבחור את הסורגים המתאימים ואת הצוות הנכון. סורגים חזקים ועמידים יכולים להחזיר מעמד לשנים רבות ואז גם השקעה כספית גבוהה לא תפריע לכם. אם הסורגים לא יהיו חזקים אין שום סיבה שתבחרו אותו. כמו כן יש לזכור כי סורגים איכותיים שלא הותקנו היטב לא יוכלו לספק לכם את היתרונות הללו ולכן חשוב לבצע סקר שוק תוך בחינה של מקצועיות וניסיון החברה.

חשוב להשקיע גם בעיצוב הסורגים

אחרי שמנינו את היתרונות של הסורגים לחדרי שינה חשוב להבין מדוע ישראלים רבים עדיין בוחרים להימנע מהתקנתם. אין ספק כי סורגים יכולים לשמור על הבית שלכם מוגן ועל חיי הילדים שלכם אך בכל זאת  הם יכולים ליצור תחושה של בית כלא. ישראלים רבים מעדיפים למצוא פתרונות אחרים לבעיות אלו ולא להתקין סורגים שיחסמו להם את הנוף ויתנו להם תחושה חנוקה יותר. אם תשקיעו בעיצוב הסורגים זה לא יהיה חיסרון והסורגים אפילו יכולים להוסיף לעיצוב הבית. למשל, יש סורגים עם דוגמאות מיוחדות ועיטורים יוקרתיים, יש סורגים שקופים מפולימרים חזקים וכן הלאה. 

כיצד בוחרים סורגים לחדר שינה?

האדם הממוצע יבחר סורגים פעם אחת בחייו, ולכן קשה מאוד להיכנס לתהליך בחירה זה. הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות הוא לסקור את  השוק ולהבין מה הטווח המחירים הממוצע, מי החברות הבולטות בשוק ומה בכלל מוצע לכם. אחרי שתאספו את כל הפרטים הללו יהיה לכם הרבה יותר קל לבחור את הסורגים הבאים שלכם, כאשר חשוב לבצע התאמה של העיצוב לעיצוב הקיים בבית וכמובן לבדוק את התקן שלהם. כמו כן חשוב לבדוק את כל תנאי העסקה כדי לראות מה מגיע לכם בנוגע לאחריות, מחיר ההתקנה וכולי.

המאמר באדיבות: ביג סליפר – חדרי שינה מעוצבים