עיצוב משרד הוא לא עניין של מה בכך, הוא דורש שימת לב על כל פרט ופרט, לכן גם בבחירת מעקות ומדרגות בעסק יש לתת דגש על סגנון ועיצוב האלמנטים השונים. למידע היכנסו.

בחירת מדרגות ומעקות לעיצוב המשרד

עיצוב משרד הוא לא עניין של מה בכך, הוא דורש שימת לב על כל פרט ופרט, מכיוון שעיצוב המשרד משפיע רבות הן על העובדים ועל מיתוג החברה. כאשר ניגשים למלאכת עיצוב משרדים, נראה כי אנשים רבים נעזרים במעצבי פנים, אשר תפקידם ללמוד את רוח המותג ואת צורך בעלי העסק ולעצב משרד שיהיה גם מרשים ויוקרתי לעין, אך גם בצורה פרקטית עבור העובדים ולקוחות החברה. בעידן בו השכרת משרדים היא אינה זולה כלל וכלל, אנשים רבים מנצלים כל חלל במשרד, אם זה לטובת אחסון מוצרים וקלסרים או לטובת הקמת חללי עבודה נוספים לעובדים. כיום, יש לא מעט מקומות בהם יש תקרה גבוהה, כך שניתן לבנות גלריה עם מדרגות ומעקות לטובת ניצל החלל במשרד.

הקמת גלריה זאת, היא ללא ספק משימה מורכבת הדורשת סיוע מבעלי מקצוע שונים, אך העבודה המרובה, ללא ספק שווה את התוצאה. במקרים הללו, יש צורך לבחור מדרגות ומעקות מרשימים לצורך קבלת מראה יוקרתי בחלל ולא הרגשה של עליה למחסן מוזנח. כאשר ניגשים למלאכת עיצוב משרדים, נראה כי אנשים רבים נעזרים במעצבי פנים, אשר תפקידם ללמוד את רוח המותג ואת צורך בעלי העסק ולעצב משרד שיהיה גם מרשים ויוקרתי לעין, אך גם בצורה פרקטית עבור העובדים ולקוחות החברה.

בחירת מדרגות ומעקות לעיצוב משרדים

 

אז בואו נראה מהן האופציות מבחינת בחירת מדרגות ומעקות:

ראשית נתחיל בבחירת מדרגות – יש לא מעט אופציות של שילוב מדרגות בתהליך עיצוב משרדים, אם זה מדרגות שיש, מדרגות עץ, מדרגות מבטון, מדרגות מפרקטים ועוד מגוון רב של סוגים. כמובן שיש להתאים בקפידה את סוג המדרגות על פי אופי ועיצוב החלל, כך שהם ישתלבו בצורה מושלמת בחלל. את סגנון המדרגות תוכו לבחור על פי העיצוב, אם לדוגמא מדובר בעיצוב משרד שיקי ויוקרתי, וודאי סגנון עיצוב מדרגות קלאסי עם נגיעות זכוכית ישתלבו נפלא. מומלץ להיעזר בשירותיו של מעצב פנים אשר יעזור לכם לעשות את הבחירה העיצובית המתאימה ביותר עבור המשרד שלכם. מעצב פנים יוכל להפוך את המשרד שלכם לדבר בלתי נשכח וייחודי במיוחד.

בחירת מעקות – מעקות למדרגות, חייבות להיות מעוצבות בטוב טעם בצורה שתתאים בקפידה לרוח ואווירת המקום, אך גם למדרגות עצמן.  אם בעבר הכרנו את המעקות הפשוטות מברזל, כיום הדבר הוא שונה לגמרי ותוכלו  למצוא מגוון רב של מעקות המגיעות במגוון רב של דקורציות ועיצובים מרשימים אשר יכולים לשדרג באורך פלא  את עיצוב המשרד. כיום ניתן למצוא מעקות זכוכית היוצרות אווירה של קדמה ואסתטיקה או מדרגות עץ מרשימות היוצרות אווירה חמימה יותר וביתית. מבין מגוון הסוגים תוכלו למצוא מעקות אלומינים, עץ, גבס, ברזל ועוד מגוון חומרים ועיצובים.