מעקות הם אחד האביזרים החשובים ביותר בבית שיש בו יותר מאשר קומה אחת. הם משמשים מאחז ליד התורם לתחושת היציבות והבטיחות של מי שעולים ויורדים במדרגות.

 

א.י.ל נפחות בעיצוב אישי

מעקות הם אחד האביזרים החשובים ביותר בבית שיש בו יותר מאשר קומה אחת. הם משמשים מאחז ליד התורם לתחושת היציבות והבטיחות של מי שעולים ויורדים במדרגות.

חברת א.י.ל. מציעה ומשווקת מגוון גדול של מאחזי יד ומעקות, לפנים ולחוץ הבית, במבחר עשיר של  חומרים, דגמים, צורות ועיצובים.

נציגי השירות של החברה ישמחו להיפגש אתכם ולייעץ לכם על פי הצרכים והרצונות  שלכם. המעקות המסוגננות מוסיפות  טעם של חן ויופי לעיצוב הבית ולכן חשוב שתבחרו אותם לפי טעמכם.

מעקות דקורטיביים מעוצבים

רוב המעקות עשויים מברזל, נירוסטה או מעץ או משילוב של החומרים. אנשי המקצוע המנוסים של החברה, אשר ערכי היסוד המנחים אותם בכל עבודה- יחס ושירות אישי, מחיר תחרותי הוגן, מקצועיות ובטיחות ללא פשרות – יציעו לכם מגוון אפשרויות להתקנת מעקות דקורטיביים בעבודת נפחות בעיצוב אישי בעיצוב אישי לטעמכם.

מעקות פנים למדרגות

מעקות פנים המיועדות להגנת העולים והיורדים במדרגות מהווים אמצעי בטיחותי ולכן אנחנו מקפידים על בחירה בחומרים האיכותיים והבטיחותיים ביותר. מבחר עשיר של דגמים ועיצובים מאפשר התאמת המעקות לעיצוב הכללי של הבית. גם מעקות חוץ מוסיפות לייפוי הבית וראוי ומוצדק לבחור במעקות מסוגננות המהוות מעין חלון ראווה של הבית עוד טרם הכניסה  אליו.  נקודה שחשוב לתת עליה את הדעת היא – היות המעקות החיצוניים חשופים לפגעי מזג האוויר לכן יש לבחור בחומרים עמידים וחזקים.

פרזול דקורטיבי למעקה

חברת א.י.ל. משקיעה כל מאמץ אפשרי וכל משאב נדרש על מנת לספק ללקוחותיה מוצר איכותי, בטיחותי ויפה. שילוב של חומר איכותי עם פרזול דקורטיבי מאפשר ליצור מוצר שיקלע לטעמכם ויענה אל צרכי הביטחון והבטיחות שלכם.

בחירת סוג המעקה צריכה להיעשות על פי שיקולים שונים, כאשר השיקול הבטיחותי הוא העיקרי שבהם, ודאי אם בביתכם יש ילדים קטנים, אשר סורגי המעקה אמורים לשמור עליהן ולמנוע את נפילתם.

מוצרי א.י.ל בטיחותיים ומעוצבים

אנחנו מזמינים אתכם לראות את המבחר העשיר של סורגים, מעקות ופרזולים באולם התצוגה שלנו ולקבל ייעוץ אישי ללא התחייבות מצדכם. הערך המוסף של הביקור שלכם עשוי להיות בחשיפתכם אל מגוון המוצרים  שלנו ובהם, בין השאר, מדרגות מעוצבות שניתן להתאים להם מעקות תואמים, בטיחותיים ומעוצבים, היוצרים מראה מרהיב בבית.

כמו כן מוצעות וזמינות עבורכם באולם התצוגה מבחר דלתות סורגים המיוצרות בעבודת נפחות ובעיצוב לטעמכם.

פנו אלינו עוד היום ונציג החברה ישמח להזמין אתכם להתרשמות מקרוב באולם התצוגה שלנו.

0522-637298     02-5901742