משפצים את הבית? מתכננים לעבור לדירה חדשה? תוכלו לשלב מגוון אביזרים למראה מושלם ומעוצב של ביתכם. א.י.ל הוא הכתובת לאביזרי נפחות איכותיים בכל סגנון. 

אפשרויות נפחות לעיצוב הבית

מאז ומעולם הייתה הנפחות מקצוע אומנותי וייחודי, המאפשר ליצור חפצים מברזל בעזרת חימום המתכת. נפחים שקדו על ייצור מגוון אביזרי נוי לבית כגון ריהוט, פסלים, אביזרי נשק וכלי עבודה. השימוש העיקרי בעבודת הנפחות היה בחומר הברזל, חומר חזק ועמיד המשמש גם כיום ליצירת מגוון מוצרים לבית: מעקות, גדרות, שערים, סורגים ועוד.

מקצוע הנפחות לא עבר מן העולם, וגם כיום אנו עדים למגמה המתגברת של שילוב אביזרי נפחות בעיצוב הבית כגון: מעקות ברזל מעוצבות בפרזולים מקוריים, דלתות כניסה בשילוב חומרים שונים, פרגולות ברזל מושקעות, שערי כניסה לבתים, סורגים בקווים מעוגלים וגאומטריים ועוד. היתרון בעבודת הנפחות המקצועית הוא ההתאמה לא רק לחלל הבית או המבנה, אלא בעיקר התאמת סגנון הפרזול לטעם האישי של כל לקוח.

עבודות נפחות לעיצוב פנימי וחיצוני של הבית

המציאות עולה על כל דמיון

היופי באומנות הנפחות הוא שתוכלו לעצב מחדש את הבית, בכל סגנון או צורה לפי בחירתכם. תנו דרור לדמיונכם, ואפשרו לעצמכם לבחור דוגמאות ייחודיות וליצור משהו שלא היה כמוהו לפני כן. אם אינכם יצירתיים, נסו להיעזר בבעל מקצוע כמו מעצב פנים. רק חשוב שתוודאו שאתם בוחרים אחד עם ניסיון עשיר ותיק עבודות מכובד ושהינו בוגר לימודי עיצוב פנים. בא.י.ל. תוכלו להזמין מעקות או סורגים בפרזולים מעניינים כמו סלסולים, גלים וצורות גאומטריות מקוריות למראה מודרני, להשקיע בשער כניסה חשמלי בסגנון אותנטי ועתיק, לשלב בברזל חומרים נוספים כמו עץ או זכוכית ועוד ועוד. ניתן לשלב חדש יחד עם עתיק, חומר עדין יחד עם חומר מחוספס וליצור מוצר ייחודי לבית שלכם.

 

א.י.ל- הכתובת לעבודת נפחות מקצועית!

משפצים את הבית? מתכננים לעבור לדירה חדשה? תוכלו לשלב מגוון אביזרים למראה מושלם ומעוצב של ביתכם. א.י.ל הוא הכתובת לאביזרי נפחות איכותיים בכל סגנון: מעקות ישרים או מעוגלים, משולבי זכוכית או עץ, סורגים מעוצבים בסגנון ספירלה ועוד. אנו מייצרים מגוון אביזרים לבית בעיצובים מעניינים, תוך שמירה על אלמנטים של נוחות ובטיחות. לפני שתכנסו לאתר או תתרשמו מהקטלוג, אנו ממליצים להקדיש תשומת לב לבחירת סוג החומר והדגם המתאים, כדי שישתלב בצורה האופטימלית עם הסביבה ופריטים נוספים הנמצאים בה. נשמח ללוות אתכם לאורך כל הדרך: החל משלב התכנון, דרך התאמה אישית להעדפותיכם ולחלל הבית וכלה בהתקנה מושלמת. אנו מזמינים אתכם להיכנס לגלריה העשירה ולהתרשם ממגוון המוצרים.