בכתבה הבאה תמצאו את כל האספקטים החשובים ביותר כדי להתמגן בצורה חכמה ולאפשר לאנשים הכי חשובים לכם לחוש רגועים בתוך ביתם.

אספקטים חשובים במיגון בתים פרטיים

בכדי לשמור על הווילה או הבית הפרטי שלכם מפני חדירה של גורמים עוינים, יש לבחור בשער עוצמתי אשר ישדר את המסר הברור לכל גנב ולבחור בגדר ברזל חזקה שתמנע כל טיפוס או כניסה. אסור לשכוח גם להשתמש במערכת אזעקה ולמגן את הבית בסורגים אשר עשויים מהמתכת הנכונה. בכתבה הבאה תמצאו את כל האספקטים החשובים ביותר כדי להתמגן בצורה חכמה ולאפשר לאנשים הכי חשובים לכם לחוש רגועים בתוך ביתם.

מערכת אזעקה לשער הכניסה

רגע לפני שאתם מתקינים את שער הכניסה החדש שלכם או מציבים גדר מתכת חדשה, כדאי לצייד אותם במערכת אזעקה ולצרף חיישני התרעה מפני חדירה. בחירה בגלאי תנועה יאפשר לכם לזהות בקלות כל תנועה חשודה ויספק שכבת הגנה נוספת מפני כל ניסיון פריצה. אגב, מומלץ לרכוש גם ציוד כיבוי אש חיוני אשר יאפשר לכם לטפל בכל ניסיון של הצתה ואשר יהיה חלק אינטגרלי מכל מערכת אזעקה שאותה תבחרו להציב.

שער מתכת מסיבי

שער מסיבי משדר לכל גנב מסר חד משמעי ומעניק לכם את מידת ההגנה הטובה ביותר מפני כל ניסיון של פריצה. מומלץ לבחור בשער אשר עושה שימוש נכון ביכולות הפרזול של הברזל ולא להתפשר על שערי מתכת שאינם עשויים ממתכת יצוקה. לפני כל רכישה, בדקו את העובי של השער ואת היכולת שלו להתממשק בקלות עם מערכות כניסה משוכללות כדוגמת קוראי טביעות אצבע או קודנים חשמליים.

שערים ועבודות נפחות לאבטחת בית

גדרות באיכות גבוהה

כמעט ובלתי ניתן להפריז בחשיבות של גדורות גבוהים כאשר מדברים על הגנה על בתים פרטיים. היכולת שלכם להעמיד גדר גבוהה ולשלב בעיצוב שלה אלמנטים מחודדים יהפכו את הבית שלכם למוגן יותר ויהפכו את כל פעולת הטיפוס לארוכה ומתישה יותר. בחירה בגדר שעשויה מסגסוגת איכותית של ברזל ופחמן תהפוך את הגדר שלכם לעמידה בפני כל ניסור ידני ותגרום למרבית הפורצים הפוטנציאלים לדלג על הבית שלכם.

סורגים שמשלבים בין עיצוב וביטחון

אחת מנקודות התורפה הגדולות של בתים פרטיים הינם חלונות חדרי השינה. חלונות אלו ממוקמים בדרך כלל בקומת הקרקע או לכל היותר בקומה הראשונה, דבר אשר הופך אותם לנקודת גישה מועדפת עבור כל גנב. כדאי לבחור בסורגים איכותיים עבור כל חדרי השינה בבית שלכם ולהעדיף כאלו אשר משלבים בין הטאצ' הדקורטיבי לאלמנט הבטיחותי. סורגים נהדרים יהיו כאלו אשר יספקו חציצה גבוהה ויעניקו מינימום של פתחי כניסה עבור גורמים עוינים.