בית מעוצב הוא בית שנעים להתעורר בו וכיף לחזור אליו בסוף היום. קבלו מספר טיפים שיעזרו לכם לעצב את הבית בצורה ייחודית. 

אלמנטים ייחודיים לעיצוב פנים הבית

בית מעוצב הוא בית שנעים להתעורר בו וכיף לחזור אליו בסוף היום

הבית שלנו הוא למעשה מרכז חיינו. את רוב שעות היום אנחנו מבלים בו, ולכן נרצה להרגיש בו בנוח ושיהיה לנו נעים לחזור אליו בסוף כל יום. בכדי שיהיה לנו נעים בתוך הבית, נרצה לעצב אותו בצורה המתאימה לנו, כדי שבכל פעם מחדש ניהנה לשבת ולהתבונן ביופיו של ביתנו. עם זאת, נראה להקנות לביתנו מראה ייחודי, מאחר ואין דבר מספק יותר מלארח ולקבל מחמאות על עיצוב פנים הבית שלנו מהאורחים. בעזרת אלמנטים ייחודיים לעיצוב פנים הבית נוכל להגיע לתוצאות מצוינות ויפות שנוכל ליהנות מהן בכל יום מחדש.

אלמנטים של נפחות בעיצוב הבית

 

מספר טיפים שיעזרו לכם לעצב את הבית בצורה ייחודית

- תאורה – השקיעו בתאורה טבעית וחשמלית כדי לייצר אפקט של בית מואר ומאיר פנים. שלבו שימוש בחלונות גדולים ורחבים יחד עם מנורות מעניינות ומיוחדות שיאיר את ביתכם וישרו תחושה של חום ורוגע. כדאי לשלב בין מנורות שקועות בתקרה לבין נברשות תלויות שיאזנו את המראה הכולל של ביתכם. כמו כן, ניתן לשלב מנורות עומדות, מנורות קריאה, מנורות ספוט, ועוד סגנונות שונים אשר יגוונו את מראה ביתכם.

- דלתות פנים – חלק מהותי בעיצוב פנים הבית הוא דלתות פנים. בכל בית יש חדרים ודלתות ונרצה שדלתות הפנים שלנו ישתלבו טוב עם העיצוב הכללי של הבית. ניתן למצוא מבחר רחב של דלתות פנים בירושלים וסביבתה, במגוון סגנונות שיתאימו לכל בית. חשוב להתאים את סגנון הדלתות לסגנון הכללי של הבית. בבית בעיצוב מודרני נרצה למצוא דלתות עם מראה מודרני גם כן, ולבית בסגנון קלאסי נרצה דלתות קלאסיות. כמו כן ישנה חשיבות גבוהה לצבע הדלתות, נרצה שצבע הדלתות ישתלב טוב עם הצבעים של שאר הבית. בנוסף, נוכל לבחור דלתות עם חלונות, ידיות שונות ועוד כדי לייצר את האווירה שנרצה.

- מדרגות ומעקות – בבתים בהם יש יותר מקומה אחת, חשוב מאוד להשקיע במדרגות ומעקות מעוצבים שיתאימו לשאר עיצוב פנים הבית. המדרגות לרוב תופסות חלק משמעותי ובולט לעין בבית ולכן נרצה להשקיע בעיצובן בכדי שיתאים לשאר הבית מבחינה עיצובית. בנוסף, אפשר לראות את המדרגות כחלל נוסף בבית שניתן לעצב. נוכל לשלב חיפויי קירות שונים באזור המדרגות, להוסיף תמונות מעניינות, לשים מעקה מיוחד, להניח חפצים דקורטיביים על מדרגות רחבות יותר, ובאופן כללי להפוך את האזור הזה בבית למרשים ולא לעוד גרם מדרגות פשוט.

 

משימת עיצוב הבית איננה פשוטה ולכן יש להשקיע בה מחשבה רבה

כאשר אנו מחליטים לעצב את ביתנו עלינו לחשוב היטב ולהחליט מראש באיזה סגנון עיצוב פנים נבחר, אילו אלמנטים נרצה להוסיף ועוד החלטות רבות אחרות. הטיפים שצוינו למעלה עוסקים במספר אלמנטים בסיסיים והכרחיים בכל בית ובית, ולכן יש לחשוב ולתכנן כיצד ניתן לשדרג את עיצוב הבית בעזרתם.