טיפים למיגון מבנה העסק שלכם.

איך תוכלו למגן את העסק עם התקנת סורגים ושער חשמלי?

אם אתם משכירים מבנה בו אתם משתמשים על מנת לעבוד, כלומר המבנה הזה הוא בעצם המשרד שלכם, אז כדאי ורצוי שתגנו עליו מפני כל מיני פריצות למיניהן. גם אם המבנה נמצא באזור טוב בעיר שלכם, עדיין עליכם לדאוג למגן אותו כמה שיותר. איך עושים זאת? המשיכו בקריאת המאמר.

התקנת סורגים

לכל מבנה יש חלונות ועל מנת שתקשו על פריצה דרך אותם חלונות, יש להתקין סורגים. אלו מקשים  משמעותית על פורצים ולעיתים אף גורמים להם לא לנסות בכלל לפרוץ את המבנה. כיום, יש מגוון גדול של סורגים והם יכולים להיות מעוצבים, במגוון של צבעים, טקסטורות ועיצובים. לכם רק נשאר לבחור. כך שאל תחששו שהתקנת סורגים תפגע בעיצוב המבנה שלכם. להיפך, סורגים מעוצבים יכולים רק להוסיף לעיצוב המבנה וגם לשמור עליו מפני פריצות לא רצויות.

שער חשמלי

שער חשמלי הוא פתרון מושלם לא רק לבתים פרטיים אלא גם לעסקים ובכלל למבנים ציבוריים. שער חשמלי ניתן להפעיל במספר טכניקות בהן: שערים נגררים, שערים מתרוממים ושערי כנף. שער חשמלי גם הוא בדומה לסורגים, מקשה על פריצות. את השער יש לתכנן ולהתאים לכל מקום ולכל מרחב וניתן להפעיל אותו גם בהפעלה ידנית וגם בהפעלה מרחוק באמצעות שלט, אינטרקום, טלפון סלולרי או אפילו אפליקציה ייעודית. בדרך כלל, השיטה הפופולאריות להפעלת השער היא על ידי האמצעים האלקטרוניים ולא בצורה ידנית. כך שלזרים אין מה לחפש בבית העסק שלכם, אם אין להם את האמצעים האלקטרוניים הנדרשים על מנת לפתוח את השער.

קיים מגוון גדול של שערים חשמליים. זה כולל עיצובים, סגנונות וחומרים שונים מהם עשויים השערים. כך למשל, ניתן להזמין שער שכולו אטום ומיוצר ממתכת איכותית או להזמין שער משולב עם זכוכית. אפשר גם לבחור את מראה השער, האם רוצים שער בסגנון היי טקי, אתני או פשוט לקחת את הדגם הקלאסי. ישנן לא מעט אופציות, לכם רק נשאר לבחור.

ביטוח לעסק

שמענו גם על פריצות לבתי עסק שהיו להם סורגים וגם שער חשמלי ועל כן, על מנת לאבטח ולהגן על העסק עד כמה שאפשר, יש גם לרכוש ביטוח עסק. ביטוח כזה מגן עליכם במצבים של פריצות אך לא רק. הוא גם מגן במצבים של פגיעה מפני טילים של האויב, פגיעה מנזקי אוויר ובכלל ביטוח עסק מגן גם על המידע הממוחשב שלכם וכמו כן על כל התכולה הפיזית שלכם. כך שלא כדאי להסתכן ולא לבטח את העסק. כמו שדואגים לבטח את הבית עם הביטוח המתאים, כך גם צריך לדאוג לעסק עצמו.

שורה תחתונה

מומלץ לפעול כמה שיותר מהר ולהגן על בית העסק שלכם. תתחילו בהתקנת סורגים ושער, תוסיפו מצלמות אבטחה וביטוח עסק וכך תהיו מסודרים ובעיקר מוגנים.