בא.י.ל מייצרים מעקות, סורגים לבית, מדרגות, שערים מעוצבים ומוצרים נוספים בעבודת נפחות מקצועית. כל המוצרים משרתים את לקוחותינו, תוך שמירה על בטיחות מקסימלית לאורך כל שלבי התכנון, הביצוע וההתקנה.

איך לתכנן נכון פרזול ועבודות נפחות

תכנון נכון של פרזול ועבודות נפחות תוך שמירה על היבטי בטיחות

מעקות ברזל, סורגים ודלתות העשויים בעבודת נפחות מקצועית, אינם רק אלמנטים מעוצבים, המשתלבים באופן הרמוני בעיצוב הבית, אלא מיועדים ליצור סביבה בטוחה יותר למגורים ולעבודה. על מוצרי הפרזול והנפחות להתאים לעיצוב הבית, ובד בבד לעבור תהליך ייצור מקצועי ברמת גימור גבוהה שתבטיח בטיחות בשימוש במוצר.

מעקות וסורגים בהתאם לתקנים המחמירים

הודות ליכולת הנפחות המופלאה, ניתן לכלול במוצרים המוכרים לנו עבודה המשלבת פונקציונאליות ואסתטיקה. עם זאת, כל אחד מהמוצרים שלנו, ויהיו אלו המעקות, הסורגים, השערים המעוצבים והמדרגות לבית, חייבים להיות חזקים, יציבים ועומדים בתקני בטיחות מחמירים על מנת לשרת את לקוחותינו. ניקח כדוגמא את המעקות שאנו מתקינים. האם ידעתם שעל מעקות להיות ממוקמים לפחות 105 ס"מ ממקום הדריכה? ומה לגבי הזכוכית המשולבת במעקה, האם גם הילדים שבבית יוכלו להשתמש במעקה בדרך קבע כמשולבת בו זכוכית?

 ניקח לדוגמא נוספת את הסורגים שבבית. על הרווח המקסימלי שבין 2 הסורגים שהותקנו, להיות פחות מ-10 ס"מ, וזאת על מנת למנוע מצב שבו קטין עשוי ליפול מבעד לחלון. כל הדרישות הבטיחותית הללו חשובות לעין ערוך, על מנת להבטיח את שלמותם של בני הבית במהלך השימוש במוצר. אם תתבוננו במעקות המעוצבים, בסורגים בעלי "הבטן", בשערים המעוצבים לבית ובמוצרים נוספים שאנו מייצרים, תגלו שכל אחד מהמוצרים לא רק שעוצב באופן אישי לפי דרישות הלקוח, אלא גם עבר ביקורת איכות קפדנית בעת ייצור בעת הייצור על מנת לוודא התאמה לכל בני הבית.

א.י.ל - תכנון פרזול ועבודות נפחות

שערים מעוצבים מבלי להתפשר על בטיחות

אחת ההתמחויות הבולטות שלנו היא בעיצוב שערים בטיחותיים בעבודת נפחות מקצועית. בדומה למוצרים נוספים שלנו, גם את השערים ניתן להרכיב בכל בית, בית עסק, חנות ובכל מקום הדורש פתרון מיגון מחד, ופתרון דקורטיבי מאידך. בא.י.ל מציעים מגוון סוגי שערים, בהתאמה לכל פתח: שערים חשמליים, שערים לחצר, לגינה, לבית ועוד, כשכל אחד מהשערים עשוי בעבודת נפחות ייחודית מברזל, או שילוב של ברזל עץ וזכוכית, תוך ניצול היתרונות של כל חומר לשמירה על בטיחות מירבית. כדי למנוע החלדה בטרם עת של מתכת הברזל, לעיתים נצפה אותה בחומרים שונים על מנת להגביר את חוזקה. כבר בשלב הייצור של השערים, אנו שמים את הדגש על תחושת הפתיחות והמרחב של החלל, תוך שילוב חומרים חזקים כברזל וזכוכית אטומה לבטיחות מירבית. לעיתים נחזק את בטיחות השערים (בהתאם לבקשת לקוחותינו),בהתקנת אזעקה או מנגנון להפעלת השער בשלט רחוק. לפני ההתקנה בבית הלקוח או בבית העסק נשלחים השערים לבקרת איכות ועמידות, על מנת להבטיח את הבטיחות הבלתי מתפשרת.