איך לשפר את נראות החלק החיצוני של הבית שלנו באמצעות עיצוב הגינה והצבת שער וגדר.

עיצוב גדרות ושערים בהתאם לעיצוב הפנימי של הבית - א.י.ל

כאשר מדברים על עיצוב הבית, לא תמיד כוללים גם את העיצוב החיצוני של הבית ואת השטח של הגינה. למעשה, יש לתת חשיבות גם לחלק החיצוני של הבית, שכן במקרה שמדובר על בית קרקע, זהו החלק הראשון שמסתכלים עליו, לפני שנכנסים לבית עצמו.
אז איך משפרים את הנראות החיצונית? המשיכו בקריאת המאמר.

התקנת שער מעוצב

ההמלצה היא להגיע לחברה המתמחה בייצור והתקנה של שערים מעוצבים. כך, תוכלו לבחור שער לבית, ממבחר של סגנונות ועיצובים. כדאי לרכוש שער שיהיה מיוצר מברזל ויהיה חזק והכי חשוב בטיחותי.

התקנת פרגולה

אל תוותרו על התקנת פרגולה. ניתן להזמין פרגולה מעוצבת מאלומיניום או מעץ. קחו בחשבון, שאם אתם בוחרים פרגולה מעץ, תצטרכו לתחזק אותה מדי שנה. זאת בניגוד לפרגולת האלומיניום, שלא דורשת כלל תחזוקה. מה שכן, מבחינת העיצוב, פרגולת עץ משרה אווירה כפרית וחמימה, זאת בניגוד לפרגולת האלומיניום, שהינה בעלת מראה "קר", מינימליסטי. בקשו מבעל המקצוע לראות עבודות של פרגולות ועל פיהן, תוכלו להחליט איזו פרגולה יותר מתאימה לכם – הן מבחינת העיצוב והן מבחינת החומר ממנה היא תיוצר.

התקנת גדרות

גדרות מייצרים הפרדה בין שטח החיצוני של הבית לשטח הציבורי. יתרה מזאת, הם גם נועדים להפריד בין השטחים החיצוניים של בתים סמוכים. הגדרות גם מקשים על פריצות של גנבים והם מסבים הגנה לאנשי הבית. כיום, בדומה לשערים, יש גם בגדרות מגוון של עיצובים וסגנונות. כל שנותר לכם הוא להחליט על הסגנון המתאים, כך שישתלב עם השטח החיצוני של הבית.

הקמה וטיפוח של גינה

השטח החיצוני של הבית, לא יהיה מושלם בלי גינה ירוקה ופורחת. על כן, לפחות בתהליך הבנייה של הגינה, מומלץ להביא בעל מקצוע מהתחום ולא לבצע את הקמת הגינה בעצמכם. תאמינו לנו, שהתוצאות יצאו הרבה יותר טובות כשבעל מקצוע עם ניסיון יעצב את הגינה שלכם. לאחר מכן, תוכלו להמשיך בתחזוקה משלכם. לצורך כך, רכשו ציוד לגינה, שישמש אתכם לביצוע עבודות שוטפות בגינה כמו, גיזום, כיסוח הדשא, ניקוי העלים ועוד. זכרו, גינה היא השקעה לכל דבר וזוהי השקעה שיש לתת לה דגש חשוב מאוד. אם לא תשקיעו במראה הגינה, היא תראה מוזנחת וכל הדבר ישפיע בהחלט על השטח החיצוני. אם אין לכם זמן להתעסק בתחזוקת הגינה, תוכלו להזמין בעל מקצוע שיגיע לבצע תחזוקה שוטפת מדי חודש.

שורה תחתונה

בדומה לכל קנייה של מוצרים ושירותים, חשוב לבדוק את המחירים. ערכו סקר שוק ותוכלו לדעת מהו המחיר הממוצע שאתם צריכים לשלם. כך גם תוכלו לדעת בוודאות שאתם לא משלמים מחירים מופקעים מדי. בדקו המלצות על החברות מהן אתם רוכשים שער, פרגולה וגדר. נסו לעשות עסקת חבילה של המוצרים הללו ותוכלו לקבל מחיר משתלם יותר, שיחסוך לכם המון כסף.